سلام ، من حمید رضا خواجه زاده هستم

طراح گرافیک و رابط کاربری هستم با حدود ده سال سابقه و تجربه در این حوزه که بیشتر بصورت تخصصی در زمینه طراحی رابط کاربری وب و اپلیکیشن و همچنین در حوزه برندینگ و هویت بصری ، طراحی لوگو ، پوستر و کاتالوگ ، بصورت پروژه ای و فریلنسر فعالیت میکنم .
دارای چندین سال سابقه فعالیت و کسب تجربه در کانون های تبلیغات شهری بعنوان مدیر هنری و طراح گرافیک و آشنایی با حوزه گرافیک و چاپ ( حدود شش سال ) ، برای کسب تجربه و چالش های جدید به صورت فریلنسر مشغول به کار شدم و اکنون در آستانه ده سال تجربه فریلنسری هستم . در سال های اخیر توانستم پروژه ها و چالش های بزرگ و کوچک زیادی را با رضایت کامل کارفرمایان با موفقیت به پایان برسانم و تجربه های گوناگون و فراوانی رو کسب کنم .

با ما در ارتباط باشید

از مشاوره رایگان برای آغاز مسیر رشد یک کسب و کار تا ارائه خدمات طراحی سایت، بهینه سازی طراحی امور گرافیکی و… تیم من همراه و پشتیبان شماست و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهد بود. به همین منظور و برای سهولت این ارتباط، پورتال مشتریان در حال راه اندازی می باشد تا بهترین راه ارتباطی بین کارشناسان و مشاوران ما و شما عزیزان باشد. در حال شما می توانید به صورت تلفنی و شبکه های اجتماعی درخواست ها و خدمات موردنظر خود را مدیریت کرده و ساده و سریع تر با من در ارتباط باشید. با ما همراه شوید!

طراحی لوگو و هویت بصری

۹۰

طراحی رابط کاربری وب سایت و اپلیکیشن

۹۸

طراحی ست اداری

۹۹

طراحی بسته بندی و چاپ

۸۸

طراحی کاراکتر و شخصیت سازی

80

اگر شما هم دنبال طراحان حرفه ای هستین
با من در ارتباط باشید